Chcem nové webové
stránky našej firmy
Chcem nové webové stránky našej firmy:


Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.
Chci zlepšiť
propagáciu našej firmy
Chcem zlepšiť propagáciu našej firmy:

Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.

OD NÁS PRE VÁS LEN TO NAJLEPŠIE

S nami to dotiahnete ďaleko

Dokážeme Vám počúvať, poznáme odpovede a sme schopní ponúknuť Vám riešenia každej situácie. Sme mladý tím kreatívnych špecialistov poskytujúcich komplexné služby v oblasti webhostingu, výroby a správy webových prezentácií, výroby webových aplikácií a poradenstva v oblasti internetu a grafiky. Popri štandardnej aj neštandardné tvorby webov sú našou špecialitou tiež internetové obchody a všetko, čo súvisí s modernou, vysoko efektívnou formou nákupu a predaja. S rovnakou starostlivosťou, s akou dbáme o svoju image, vieme vzniknúť aj Vám nájsť tú správnu firemnú identitu. Zverte nám starosť o svoju propagáciu, postaráme sa, aby Vás bolo vidieť a aby o Vás bolo počuť

Ponúkame vysokú úroveň

Staviame na bohatých skúsenostiach za využitia najmodernejších technológií. Za pomoci moderných technických noriem z oblasti kódovania, programovania a tvorby webových aplikácií sme schopní pracovať rýchlo a priamočiaro. Dokážeme efektívne využiť čas a tým vytvárať príjemne nízku cenu našich služieb. Máme cit pre detail aj pre dochvíľnosť. Vďaka tomu od nás získate starostlivo odvedenú prácu zásadne včas. Za všetkých okolností je pre nás pritom prioritou korektný prístup ku každému bez rozdielu. Nikto nie je dokonalý. My sa predsa snažíme doviesť nami realizovanú zákazku až k dokonalosti. Neusínáme na vavrínoch a neustále na sebe pracujeme, aby sme pre Vás neustále nachádzali nové a originálne nápady.

Výstavba webu na mieru

Prvoradé je pre nás Vaše priania a uspokojenie Vašich predstáv. Ku každému projektu pristupujeme individuálne so 100% zodpovednosťou. Aj vďaka tomu nie je prvý začatá spolupráca s novým zákazníkom obvykle tiež spoluprácou posledný. Ľahko si spočítate, že využívanie našich komplexných služieb je dlhodobo obojstranne výhodné. Tvoríme profesionálne, funkčné a prehľadné webové prezentácie s dôrazom na maximálnu flexibilitu a prístupnosť. Staviame na jednoduchosti a zrozumiteľnosti internetových riešení, na atraktivite grafických spracovanie a na logickom členení. Orientujeme sa na úspešnosť Vašej webovej prezentácie či internetového obchodu, rast ich návštevnosti, propagáciu vašej značky a na pozitívne budovanie pozície na trhu. Klientovho maximálna spokojnosť, to je náš cieľ.

Vpred na predné pozície

Dnes už nestačí samotná skutočnosť - byť na internete. Je potreba byť vidieť a byť k nájdeniu. S tým Vám ľahko pomôžeme prostredníctvom optimalizácie pre vyhľadávače. Jej súčasťou je podrobná analýza Vašich webových stránok vrátane analýzy konkurencie a analýzy kľúčových slov. Webovej stránky je potrebné optimalizovať ako po technickej stránke, tak po stránke optimalizácie odkazov, textov i celej štruktúry webu. Okrem toho sa postaráme aj o registrácie Vašich www stránok do internetových katalógov a získavanie spätných odkazov. Dodržujeme postupy definované medzinárodnými štandardmi konzorcia W3C (World Wide Web Consortium), zvyšujúce prístupnosť internetových stránok. Vašu prezentáciu optimalizujeme pre prehliadače Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari. Každý vytvorený projekt tiež monitorujeme vo vyhľadávačoch SEZNAM.cz, CENTRUM.cz, ATLAS.cz, GOOGLE.cz a mnohých ďalších. Našim cieľom je znížiť vaše náklady, zvýšiť zisk, zviditeľniť značku a priviesť k vám nových zákazníkov.

DG STUDIO - Vaša správna voľba

Predným pôsobiskom našich aktivít je mesto Zlín a jeho najbližšie okolie. Výborná znalosť domácej pôdy regiónu a jeho potrieb je tým najlepším empirickým predpokladom pre našu kvalitnú intuitívne prácu, logické myslenie a schopnosť nájsť okamžité riešenia kedykoľvek a kdekoľvek. To v globálnom meradle znamená, že rovnakú kvalitu služieb sme schopní ponúknuť aj ďaleko za hranicami Zlínskeho kraja. Internet je všemocný a jeho dostupnosť ľahká prakticky kdekoľvek. Čo vás presvedčí? Poznáme Vaše potreby. Dokážeme Vám vyhovieť. A vieme Vám poradiť nech už ste kdekoľvek. Profesionálne služby na špičkovej úrovni pridáva čtyřiadvacetihodinová technická podpora na mobile a e-mailu 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Kontaktný formulár

Máte nejaký dotaz, ktorý by ste nám radi položili? Ak áno, tak neváhajte využiť kontaktného formulára.

Formulár pre dotaz


Položky označené * sú povinné!

Aktuality

16.11.2012

STAVYMA spol. s r.o.

Spustili sme nové webové stránky
pre STAVYMA spol. s r.o.

www.stavyma-reality.cz

Virtuálné prehliadky Web na splátky

Tlačiť | Hore ∆