Chcem nové webové
stránky našej firmy
Chcem nové webové stránky našej firmy:


Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.
Chci zlepšiť
propagáciu našej firmy
Chcem zlepšiť propagáciu našej firmy:

Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.

SLUŽBY

WEBOVÉ STRÁNKY

Ponúkame Vám komplexné riešenia v oblasti webových prezentácií - ich tvorby, grafického i textového obsahu, ich správy, aktualizácií aj ich zviditeľnenie.

Základom každej webovej prezentácie je jej meno a miesto. Postaráme sa o jej dobré základy, teda o kvalitný webhosting. Ďalšími dôležitými rysmi sú kvalitný text a dômyselná grafika. O textový materiál sa postará náš copywriter, o grafiku odborníci na grafický dizajn, ktorí sú Vám schopní intuitívne navrhnúť a následne vytvoriť kompletný grafický manuál. Kladieme enormnú dôraz na detail, preto musí byť vizuálne i obsahová časť v dokonalej harmónii. Nami vytvorená webová prezentácia je prehľadná, použiteľná, prístupná a vďaka využitiu redakčného systému CMS tiež vždy aktuálne. Samozrejmosťou našej práce je individuálny prístup a okamžitý servis. Atraktivitu a originálne prvky Vašej prezentácii sme schopní dodať prostredníctvom flash animácie. Pomocou SEO optimalizácia priblížime Vašu prezentáciu Vašej cieľovej skupine, vyzdvihneme ju totiž vo vyhľadávačoch na prednej, teda najnavštevovanejšie pozície. Ak bude treba prispôsobiť Vašu prezentáciu toku času a potrebám modernej doby, prevedieme účelný redesign.

FIREMNÁ IDENTITA / REKLAMA

Firemná identita, ako riešenia jednotného vizuálneho štýlu, je strategicky naplánovaná predstava, majúce korene vo firemnej filozofii, firemných víziách a cieľoch. Vždy je treba tieto vízie a stratégie správne pochopiť a presne definovať. Musí byť komunikovatelná rovnako dobre navonok (ku klientom, dodávateľom alebo partnerom) ako dovnútra spoločnosti - tzn. že musí byť efektívne všestranne použiteľná (plne funkčné) a musí reprezentovať názor zamestnancov a filozofiu celej spoločnosti.

INTERNETOVÝ OBCHOD

Internetový obchod predstavuje ľahký, rýchly a pohodlný nákup. Ide ruka v ruke s rýchlou dobou a nedostatkom voľného času, kedy hocikto uprednostnia a ocenia možnosť nakúpiť vtedy, keď sa mu to hodí a ktorú by pritom musel zdvihnúť zadok od počítača. Internetový obchod sa tak pre svoje prednosti rýchlo stal obľúbeným "nákupným centrom" pre široké spektrum nakupujúcich bez ohľadu na vzdelanie, pohlavie či vek. Z prieskumu vyplýva, že približne 40% zákazníkov vyhľadáva tovaru v internetových obchodoch skôr ako si ich zakúpi. Vo svete je to skoro 60% kupujúcich.

Kontaktný formulár

Máte nejaký dotaz, ktorý by ste nám radi položili? Ak áno, tak neváhajte využiť kontaktného formulára.

Formulár pre dotaz


Položky označené * sú povinné!

Aktuality

16.11.2012

STAVYMA spol. s r.o.

Spustili sme nové webové stránky
pre STAVYMA spol. s r.o.

www.stavyma-reality.cz

Virtuálné prehliadky Web na splátky

Tlačiť | Hore ∆