Chcem nové webové
stránky našej firmy
Chcem nové webové stránky našej firmy:


Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.
Chci zlepšiť
propagáciu našej firmy
Chcem zlepšiť propagáciu našej firmy:

Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.

MERKANTILNÍ TLAČOVINY

Súčasťou firemnej identity vašej spoločnosti sú služobný (merkantilní) tlačoviny. Sprevádzajú vás na každom kroku - predstavujete sa a podávate ruku s vizitkou, obchodnú korešpondenciu píšete na hlavičkový papier, financie pretekajú cez faktúry s hlavičkou vašej spoločnosti, propagačné materiály vkladáte do priečinka s firemným logom, obchodných partnerov obesíláte výročnou správou, každé nové verejné prezentáciu predchádza pozvánka, inzerciu v novinách, PR články aj reklamu v rádiu podrobujete istému vopred danému princípe.

Áno, hoci ide o predmety denného používania - často zdanlivo bezvýznamné - je na mieste venovať ich vzhľadu a grafickému spracovaniu patričnú pozornosť a obrátiť sa s ich návrhom a realizáciou na profesionálov.

MERKANTILNÍ TLAČOVINY ROZDEĽUJEME NA:

  • KANCELÁRSKE TLAČOVINY – (Vizitky, faktúry, ponukové listy, objednávky, všeobecné hlavičkové papiere, osobné listové papiere, faxové správy, formuláre, listové obálky, interné oznámenia, komplimentky, firemné poznámkové a trhacie bloky...)
  • PUBLICITU MATERIÁLY – (Výročné správy, produktové letáky, propagačné dosky, katalógy, novoročenky, pozvánky, oznámenia, ďakovné karty, vizitníky, kalendáre a diáre, obaly elektronických nosičov, pohľadnice, plagáty, diplomy, samolepky...)
  • ŠABLÓNY PRE MARKETINGOVÚ KOMUNIKÁCIU – (šablóny pre inzerciu, šablóny pre tlačové správy, šablóny pre PR články, šablóny pre katalógy, šablóny pre výročné správy, šablóny pre firemné periodiká ...)

Kontaktný formulár

Máte nejaký dotaz, ktorý by ste nám radi položili? Ak áno, tak neváhajte využiť kontaktného formulára.

Formulár pre dotaz


Položky označené * sú povinné!

Aktuality

16.11.2012

STAVYMA spol. s r.o.

Spustili sme nové webové stránky
pre STAVYMA spol. s r.o.

www.stavyma-reality.cz

Virtuálné prehliadky Web na splátky

Tlačiť | Hore ∆