Chcem nové webové
stránky našej firmy
Chcem nové webové stránky našej firmy:


Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.
Chci zlepšiť
propagáciu našej firmy
Chcem zlepšiť propagáciu našej firmy:

Chcete poznať cenu našich služieb a alebo sa len informovať o možnostiach spolupráce? Vyplňte prosím tento krátky formulář a my Vás budeme kontaktovat. Vyplňte prosím tento krátky formulár a my Vás budeme kontaktovať.

TVORBA WWW STRÁNOK (WEBDESIGN)

WWW stránky sú tým najefektívnejším spôsobom prezentácie výrobkov, služieb, zámerov alebo záujmov. V dnešnej dobe ide o nejmasověji využívané médium, a to nielen ako pracovný nástroj, ale tiež ako nástroj zábavy. Snáď preto je prezentácia firmy na internete považovaná za jeden z najúčinnejších prostriedkov na získavanie nových a udržanie existujúcich zákazníkov.

Kvalitné grafické spracovanie webovej prezentácie je pritom primárnym kľúčom k celému úspechu. Jedine moderný prístup, kvalitné spracovanie a prestížny webdesign sú pevnou zárukou vysokej návštevnosti a očakávaného zisku. Bez návštevníkov sú i ten najlepší webové stránky len zbytočne vyhozenými peniazmi. Pretože kde nie sú návštevníci, tam nie sú zákazníci.

Základné kroky tvorby WWW stránok:

 • tvorba šablóny stránok (základné obrysy a design)
 • tvorba obsahu stránok (plnenie šablóny textom)
 • aktualizácia variabilných častí (výmena starých dát za nové)
 • ďalšie špeciálne úpravy (napr. v súvislosti s modernizáciou alebo zmenami účelu)

Základné faktory a predpoklady úspechu, ktoré sú zásadne vždy súčasťou nami tvorenej webovej prezentácie:

1. PROFESIONÁLNE A VKUSNÝ DIZAJN

Design WWW stránok je tým prvým, čoho si návštevník všimne. Ich nápaditosť, vkusnost a prehľadnosť za Vás vynesie onen prvý ortieľ. Upúta alebo odradí. Päť sekúnd, toľko podľa výskumov venuje návštevník rozhodnutie, či odíde alebo zostane a bude sa podrobnejšie venovať obsahu. Vtedy ešte len vzniká nádej, že sa z návštevníka stane zákazník. Funkčné WWW stránky musia zaujať, aby si ich návštevník zapamätal a často a rád sa na ne vracal.

Predpokladom úspechu je grafický návrh nasledujúcich charakteristík:

 • dobrý prvý dojem - predpoklad pre ochotu dlhšie zotrvať a hlbšie preskúmať
 • profesionálne a presvedčivý dojem - známka dôveryhodnosti a vizitka skúseného majstra vo svojom odbore, na ktorého je možné s dôverou sa obrátiť
 • nevtieravý originálny dojem - zvyšuje pravdepodobnosť ďalšie návštevy pre svoju ľahkú zapamätateľnosť a tým aj prísľub ďalšie zákazky

2. UPLATNITEĽNOSŤ A PREHĽADNOSŤ

Len dobre použiteľný web je zárukou, že sa na ňom návštevník ľahko zorientuje a rýchlo nájde správnu cestu k požadovaným informáciám alebo k samotnému uskutočnenie zákazky - vykoná riadnu registráciu, prehliadnite si ponuku, objedná tovar ... WWW stránky musia byť zrozumiteľné a prehľadné. Len tak predídete zbytočným problémom a neodradíte zákazníka zdĺhavým pátraním a zhlukom komplikácií.

Nami tvorené WWW stránky nezabúdajú na intuíciu. Vytvárame takú navigáciu a štruktúru informácií, aby návštevník už podvedome tušil, kde hľadať. Výsledkom je nielen jeho spokojnosť z príjemnej návštevy bez komplikácií, ale predovšetkým Váš splnenú cieľ - očakávaná zákazka.

3. RÝCHLOSŤ A PRÍSTUPNOSŤ

Pracujeme s vedomím, že nie všetci užívatelia majú rýchle internetové pripojenie. Zvýšenú pozornosť preto venujeme tomu, aby sa nami vytvorené webové stránky načítavanie rýchlo. Dlhé čakanie návštevníka rýchlo omrzí a presunie sa jednoducho o dom ďalej. Vy tým prídete nielen o návštevníka, ale aj o potenciálneho zákazníka ao šancu, že sa ešte kedy vráti. Nič si totiž nepamätáme toľko, ako zlú skúsenosť.

To isté platí, ak máte problém so zobrazením, tzv zlú prístupnosť WWW stránok. Dobrá prístupnosť značí bezbariérovosť a absolútnu nezávislosť na zobrazovacích zariadeniach, ich nastavenie či zrakovom obmedzenia návštevníkov. Zlá prístupnosť značí dobrovoľný odliv zákazníkov.

Pomalým načítaním alebo problémy so zobrazením Vašich webových stránok tak môžete veľmi ľahko nahrávať konkurencii. My sa však pri tvorbe webovej prezentácie na prístupnosť a rýchlosť webu pozorne sústreďujeme, čo Vám naopak zaistí konkurenčnú výhodu.

4. AKTUÁLNOSŤ INFORMÁCIÍ

Nič nie je staršieho ako včerajšie noviny. A nič nie je zaostalejšího ako neaktuálne web. Obsah webovej prezentácie je potrebné pravidelne aktualizovať a obnovovať, aby návštevník vždy našiel čerstvé a pravdivé informácie. Neaktualizovaný web rovná sa mŕtvy web.

My sa postaráme, aby ste neboli zaostalí ani mŕtvi. Uvítate Ak našu pomoc, zaistíme Vám pravidelnú aktualizáciu na základe Vami dodaných podkladov. Ak dávate prednosť individuálnym osobným zásahom, vytvoríme Vám administračný systém, prostredníctvom ktorého môžete aktualizácie vykonávať jednoducho a rýchlo sami.

5. PROPAGÁCIA A OPTIMALIZÁCIA PRE VYHĽADÁVAČE (SEO)

Internetová prezentácia, ktorá nie je k nájdeniu, je to isté, akoby neexistovala. Predpokladom toho, aby WWW stránky skutočne poslúžili svojmu účelu, je registrácia do českých i svetových vyhľadávacích serverov a katalógov. Cieľom SEO je dostať webovú prezentáciu na prvé pozície vo fulltextových vyhľadávačoch. Optimalizácia je vždy vykonávaná na vybrané kľúčové slová - teda na také, ktoré najlepšie vystihujú predmet prezentované aktivity či produktu. V prípade záujmu sme schopní zabezpečiť Vám aj reklamnú kampaň.

Správnou optimalizáciou a osvetou získa Váš web tie najlepšie návštevníkov. To sa plynulo prejaví nárastom dopytov a následne očakávaného zisku z dobre vytvorených a dobre viditeľných webových stránok.

6. PODROBNÉ ŠTATISTIKY PRÍSTUPOV

Na funkčné webové prezentáciu je potrebné neustále dôsledne pracovať. Treba pozorne sledovať vývoj trhu, konkurencii i vlastné návštevnosť a identifikovať hluché miesta.

Nanajvýš dobrú službu za Vás urobia podrobné štatistiky návštevnosti. Pomôžu vám odhaliť, akým smerom sa uberať a čo zlepšovať. Tieto štatistiky Vám nielenže pomôžu zistiť dôležité informácie pre správne intervencie, ale následne Vám tiež poslúži ako spätná kontrola úspešnosti vykonaných zmien.

PROCES TVORBY WWW STRÁNOK

 • Prvotné kontakt so zákazníkom - vymedzenie základných potrieb, predstáv, cieľové skupiny a predbežné štruktúry
 • Analýza tvoreného projektu - realizácia predstáv do podoby návrhov, ich následné vyhodnotenie, pripomienkovanie a doplnenie
 • Príprava a konzultácie grafického návrhu - realizácia designu konkrétneho návrhu, jeho pripomienkovanie a testovanie
 • Konečná fáza "tvorby" - odovzdanie výsledné www prezentácie zákazníkovi
 • Webhosting - umiestnenie webovej prezentácie na "hosting serveri"
 • Registrácia - pre zabezpečenie dostupnosti webovej prezentácie návštevníkom a potenciálnym zákazníkom je potrebné vykonať registráciu na vyhľadávacích serveroch ako GOOGLE, ZOZNAM, CENTRUM, ATLAS, ai.

Kontaktný formulár

Máte nejaký dotaz, ktorý by ste nám radi položili? Ak áno, tak neváhajte využiť kontaktného formulára.

Formulár pre dotaz


Položky označené * sú povinné!

Aktuality

16.11.2012

STAVYMA spol. s r.o.

Spustili sme nové webové stránky
pre STAVYMA spol. s r.o.

www.stavyma-reality.cz

Virtuálné prehliadky Web na splátky

Tlačiť | Hore ∆