EDGEV MGIVR2520-2 MGIVR2520-2.5/3/4 MGIVL2520-2/2.5/3/4 CNC Sústruhu Vnútorné Zapichovanie a Sústruženie Držiaka Nástroja Nudné Bar Obrábanie

Nový produkt

Skladom

€8.32

€9.78

-14 %

Štítky:

vnmg160408, vložte držiak, cbn vložiť, nástroj zase, hlina gaiwan, kungfu čaj, groove sústruh nástroj, mgivr, CBN, gaiwan kanvica

Vnútorné Zapichovanie Držiaka Nástroja Kód Systému (ISO Štandard) 01. Použitie: Vnútorné Zapichovanie Nástroje Na Sústruženie, 02. ISO Označenie:MGIVR/L2520-2/2.5/3/4 03. Upínacie Metóda: Skrutku na 04. K dispozícii Vložky: MGIVR/L2520-2:MGMN200

MGIVR/L2520-2.5:MGMN250 MGIVR/L 2520 -3:MGMN300 MGIVR/L2520 -4:MGMN400

05. Veľkosť Sh ank: D25mm*d20mm*L150mm 06. Materiál: 40Cr(HRC42-45)/42CrMo( HRC45-50 ) 07. Tvrdosť: HRC42-50 08. Farba: Sivá/Čierna 09.N.W.:0,48 KG, G. W.:0,60 kg 10.Balenie: 1PC Balené V 1 Plastové Okno 11.Tepelné spracovanie Podpora: NIHON TECHNO TECHNOLÓGIE(JAPONSKO)

Funkcie: 01. Nástroj držiak je vyrobený z dobre zliatiny z pružinovej ocele (42CrMo). Priaznivé odolnosť voči otrasom a zvyšuje drsnosť povrchu práce-kus. 02. Neoddeliteľnou kovanie spracovanie, vynikajúca pevnosť a tuhosť. Dosiahnuť stabilný obrábania a dlhú životnosť nástrojov. 03. Ak chcete byť vyrobené pomocou Vysoko presné CNC obrábacie centrum a MAZAK zariadenia 04. Dôsledne realizovať celkový systém riadenia kvality, 100% kontrolu; sme pomocou čidiel kotúča (0.01 mm) nazerať do slotu vložiek, uistite sa, že vložky a držiaka nástroja sú úzko pripojené. 05. Rozšírené NIHON Tepelné spracovanie z Japonska, uistite sa, že tvrdosť jednotnosť držiaka nástroja. 06. Antirust a odolnosť proti korózii, povrch nástroje sú vysadené nikel, to je krásna a trvalá. 07. Kvalitné Príslušenstvo, nie je ľahko poškodený v bad rezanie stave.

Produkty Zobrazujúci

O EDGEV HARDMETAL NÁSTROJE

Ako vynikajúci kompozitné nástroje dodávateľ v Číne, EDGEV sa venoval výrazne kontinuálneho rozvoja národného priemyslu, ako aj všeobecnú prosperitu.

Edgev Hardmetal Nástroje(Dalian) Co., S.r.o. je zložený rezné nástroje dodávateľ, ktorý pracuje na design, vývoj, výrobu, marketing a technické služby produkty.

Medzitým, pokrýva veľký rozsah rezné nástroje a brúsne nástroje, rýchloreznej ocele výrobky, spekané karbidy nástroje, keramické, PCBN, PCD a diamant; okrem toho je tiež za dovoz a vývoz, po-predajný servis, technické prepravu, ako aj poradenské služby, ktoré zahŕňa mnoho rôznych high-end polia, ako sú letecký priemysel, automobilový výrobu a stavbu lodí, veternej energie a mechanické časti spracovanie. Edgev v súčasnosti je robiť veľké úsilie, aby neustále rozvíjať a zlepšovať svoje self-systému a siete.

Reformy a otvoriť v Číne si získal svetovú pozornosť a získali pozoruhodné úspechy od začiatku 21. storočia. Vývoj však z jednej krajiny industrializácie a informácie nemôžu byť oddelené od mechanické vyhotovenie.

Edgev Hardmetal Tools je v ponuke vynikajúce produkty pre prvotriedne výrobcov obrábacích rezné nástroje, ktoré poskytujú užívateľom s one-stop a všetko okolo riešenia domáceho náradia a pohodlný a efektívny distribučné služby. Produkty pokrývajú široké spektrum mechanického spracovania priemyselných odvetviach, ako sústruženie, frézovanie, vŕtanie a brúsenie obrábania.

V budúcnosti, Edgev Hardmetal Nástroje, ktoré bude určené na vytvorenie viacerých hodnôt a služieb pre užívateľov; medzitým, bude robiť veľké úsilie, aby predložili ďalšie praktické, low-cost a spoľahlivých výrobkov pre globálnych zákazníkov; Edgev bude vyrábať svet-slávny rezného nástroja produktov a konečne majú jej výrobky zahrnuté do globálneho rezné nástroje dodávateľského reťazca.

Edgev by chceli dosiahnuť pokrok s vami spoločne a hľadať spoločný vývoj.

Filozofia

Edgev Hardmetal Nástroje, ktoré sa venujú popularizácii našich zníženie vo svete. Tešíme sa na príležitosť mať prístup do celosvetového systému obrábacích strojov dodanie.

Sme vždy dodržiavať neustále prírastok plán pre našich verných zákazníkov, a neustále zlepšovať naše výrobky a služby pre uspokojenie zákazníkov a dopytu, s cieľom prispôsobiť sami na meniace sa trhové prostredie. Sme presvedčení, aby vám prvotriedne produkty a služby v Číne.

Kontrola Kvality

Existuje mnoho odborníkov, ktorí majú veľa skúseností v obrábacie nástroje v Edgev Hardmetal Nástroje, medzitým; vysoká technológia sa vo veľkej miere používajú aj v našej spoločnosti. V poradí a uistite sa, že naše výrobky medzi prvými, úroveň kvality, sme využite svetoznámeho zariadenia a meracie zariadenie. V rovnakom čase, naše výrobky sú pod prísnou systéme riadenia kvality ISO9001:2008. Na zabezpečenie stabilnej kvality nástroje, ktoré používame prísne riadenie pre našich dodávateľov.

Technické Poradenstvo

Edgev Hardmetal Nástroje vám poskytnúť základný nástroj výroby, medzitým, sme tiež poskytnúť potrebnú technickú podporu a konzultácie k produktu použitie na riešenie problémov zákazníkov.

F. A. Q.-Často Kladené Otázky

Otázka: v Porovnaní s ostatnými konkurentmi, aké máme?

Odpoveď: S rýchlym rozvojom priemyslu a stroj práce kus materiály, ľudia majú vyššie požiadavky na rezné nástroje a obrábanie stratégie. Edgev Hardmetal Nástroje uplatňuje vyšší štandard prispôsobiť sa týmto zmenám. Naša spoločnosť sa venuje poskytovať zákazníkom uspokojivé productions.

V záujme zlepšenia konkurencieschopnosti podniku a znížiť výrobné náklady, naša spoločnosť má zníženie nákladov plán implementácie v každý fiškálny rok pre zákazníkov, ako výsledok, Edgev Hardmetal Nástroje pre nášho zákazníka produkty nákupe. Naši zákazníci sa môžu na uloženie 1 až 3% z celkových nákladov.

Edgev Hardmetal Tools má veľké kategórií výroby a široké uplatnenie rozsahu, takže sa zákazníci mohli dostať to, čo chcú v čo najkratšom čase, a to môže výrazne šetrí čas a náklady na nákup. Zároveň sme mať viac výhod v produktoch, ako sú ND, PCD, PCBN, Pevné CBN keramické, spekané karbidy a HSS. Máme úzku spoluprácu s rôznymi profesionálny nástroj továrne na objavovanie nových výrobkov a výrobných, medzitým sme sa tiež snažiť preskúmať vývoj, konštrukcia a výroba neštandardných výrobkov. Týmto spôsobom môžeme zlepšiť kvalitu produktov, flexibilita, technické aspekty poznávacieho, aby sa prispôsobovať trhu potrebujú krátke dodacie.

Hrubá hmotnosť 600 g
Názov Značky edgev
K Dispozícii Vložky MGMN200/250/300/400
Čistá Hmotnosť 480g
Aplikácia Vnútorné Zapichovanie A Sústruženie Nástroje
Upínacie Metóda Top a otvor upínacie
Povlak Iné
Tepelné Spracovanie Podporu NIHON TECHNO TECHNOLÓGIE(JAPONSKO)
Dĺžka Drieku 150mm
Min Diemeter Diery 25 mm
Číslo Modelu Otáčania Nástroja
Veľkosti MGIVR/L2520-2/2.5/3/4
Tvrdosť HRC42-45
Použitie Vnútorný Otáčania Nástroja
Priemer Drieku 20 mm
Materiál 40Cr/42CrMo
farba Šedá/Čierna

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty