Univerzálny Gunsmithing Lavičke Blok Pištoľ Pištoľ M1911 Ruger 10/22s Štýl Upravujú Montáž Lov Accessorie

Nový produkt

Skladom

€7.25

€17.27

-58 %

Štítky:

10 22 ruger, vgod, m1911, bench osmanskej, plagát 9mm pištole, zbraň m1911, ar15 spúšť, papuľa brzdy kompenzátora, puškár nástroj, taška gunsmithing

Toto je základný nástroj pre váš pracovný stôl.

Použite ho na držte Ruger prijímač na drift z kríža kolíky a ťuknite na položku diely na miesto.

Pôsobí ako hodnotné "3. ruku" pri vykonávaní gunsmithing na prakticky akékoľvek strelné zbrane. Funkcia: Drift a staking montáž kolíky Kladivo a sear pin odstránenie Mainspring odstránenie Barel odkaz pin odstránenie Drifting zadný pohľad Staking predný pohľad, zdobiace bočné lišty Obliekanie vyhadzovača port Skvelý nástroj pre demontáž & montáž zbrane Ideálne pre použitie na M1911 pištole ako aj iných strelných zbraní, ako sú Ruger 10/22 Fit: AR-15 Hornej Prijímač, Dolné Prijímač, Predný Pohľad, a Nabíjanie Rukoväť Vyrobená z non-marring polyuretánu Zadný pohľad drift kanál, predný pohľad staking kanál a kladivo a Sear pin odstránenie dier Vysúvanie port obliekanie a železničnej obliekanie guľatým dnom kanály VEĽKOSTI: 1-5/16" vysoký, 4" v priemere.

VAROVANIE: Vždy sa uistite, že strelné zbrane sú vyložené pred pokusom demontáž alebo opätovné zmontovanie. Skontrolujte komory a časopis uistite sa, že nie je žiadny strelivo do strelných zbraní. UPOZORNENIE: používajte bezpečnostné okuliare, zatiaľ čo demontáž strelných zbraní. Vyrobený z vysoko-kvalitného, odolného polyuretánu poskytovať pevné, non-marring pracovný povrch pre gunsmithing na širokú škálu zbraní. Ideálny pre demontáž a reassembling zbrane. Ideálne pre M1911s a M1911-štýl pištole ako aj ostatné strelné zbrane (10/22s, atď.). Zárezy, ryhy a otvory na oboch stranách sú navrhnuté tak, aby zjednodušili rôzne úlohy. Zjednodušuje inštaláciu kolíky, detents a prameňov. Veľmi užitočné pre driftovanie a staking montáž kolíky, barel odkaz pin odstránenie, obliekanie vyhadzovača port, staking predný pohľad, obliekanie, krytu koľajnice, odstránenie kladivo a sear kolíky, hlavné jar odstránenie, driftovanie, zadný pohľad a viac.

Štýl JEDEN KUS
Číslo Modelu Univerzálny Gunsmithing Lavičke Blok
Hmotnosť 224g
Materiál Polyuretánu
Skladom Skutočné
Podpora Zbraň
farba Čierna/Červená/Šedá
Prehľad Veľkosť 100mm
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty