Princezná Stan Nepremokavé Lopta Pit Hrať Stan Batoľatá Dievčatá, Hračky pre Dievča, Darček k Narodeninám Jednoduché Pop-Up a Montáž Detský Stan Hry Dom

Nový produkt

Skladom

€13.48

€26.42

-48 %

Štítky:

stan, diys detský stan, lopta bazén, dieťa stan, joga nastaviť ženy, čistý stan, stan pre udalosť, nafúknuť bublinu stan, modrá oka, stan pre dieťa

Princezná Stan Nepremokavé Lopta Pit Hrať Stan Batoľatá Dievčatá, Hračky pre Dievča, Darček k Narodeninám Jednoduché Pop-Up a Montáž Detský Stan Hry Dom

ŠPECIÁLNE DARČEKY PRE DIEVČA: báječnú hračku pre dieťa, dievča, ona sa bude určite tešiť čas hrá s jej hračky a priateľov do svojho stanu. Táto ružová princezná stan môže pomôcť, aby sa každé dievčatko princess sen.

POP-UP za 1 SEKUNDU: Plne automatické kontextové stan za jednu sekundu bez montáž vyžaduje, ušetrí veľa času a úsilia vybudovať a obchod.

BEZPEČNÉ A ODOLNÉ MATERIÁLY: Navrhnuté s najvyššej kvality Polyester materiálu, zosilnené textílie na zvýraznenie nepremokavé výkon a odolnosť proti vráskam, priedušný oka štýl na strane.

★Položka Špecifikácia:

★Pohodlné puzdro pre skladovanie:

Ľahký a prenosný vziať hrať stan kdekoľvek v prípade, kompaktné skladovanie

★Ľahko čistiť odolný polyester stan textílie:

Vyrobené z odolného vodovzdorný polyester stan textílie, na boku stanu má vysokú hustotu, gáza,priepustnosť je dobré, dvojité šitie, robustné a odolné.

★Ako zložiť stan späť do cestovná taška:

Náš Stan Vybavená prenosná taška, krásne a jednoduché, pohodlné prenášanie, možno ľahko vyberať.

Veľmi jednoduché nastavenie. Žiadne nástroje, ktoré sú potrebné.

Prosím, zatvorte detský stan prvý a strešné smerom nadol, k zemi, a v 45 uhle medzi strechou a zem.

Keď ste pochopili, stanu je z dvoch strán, prosím, zatlačte smerom nadol, a zároveň, aby stan je z dvoch strán stlačiť do stredu.

Prosím, aby sa na jednej strane hore a na druhej strane dole, a s týmto držanie tela,môžete tlačiť stan nevýhodou, a automaticky sa zavrie.

Budovanie Kapacít Pestovanie Záujmov
Hračka Kategórie HRAČKA
Druh stan
Pôvod CN(Pôvodu)
Hračka materiál Polyesterové Tkaniny, Oceľový Drôt Rám
Materiál Polyester
Balenie Tašky
Vekové Rozpätie 2-4 Rokov

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace produkty