dgstudio.cz s.r.o logo

Tvorba webových stránok

Vizuál spojený s použiteľnosťou

Web musí nielen "pekne vyzerať", ale musí byť tiež ľahko použiteľný a pracovať pre vás - meniť návštevníkov pre vašich platiacich zákazníkov. Preto weby navrhujeme individuálne podľa potrieb každého jednotlivého klienta a jeho podnikania.

Naše weby majú štruktúru, ktorá dáva zmysel a sú jednoduché na orientáciu - návštevník rýchlo nájde to čo potrebuje.

Frontend vývoj

HTML šablóny pripravujeme klientovi na mieru. Používame technológie 21. storočia. Šablóny sú vždy responzívne a dobre fungujú ako na pčítačích, tak na dotykových zariadeniach ako sú mobilné telefóny alebo tablety. Webové stránky píšeme bez chýb, ktoré by zbytočne brzdili výkon webových stránok.

Používame len nami vybrané pluginy, ktoré zbytočne nezaťažujú web. Vďaka tomu sa naše weby načítajú rýchlosťou blesku.

Programovanie na mieru, prepojenie eshopu nielen s Pohodou

Našim silným know how je prepojenie e-shopu s ekonomickými systémami ako napr .: Helios, Pohoda, APLS, Altus Vario a inými.

Kladieme enormný dôraz na detail, preto musí byť vizuálne i obsahová časť v dokonalej harmónii. Nami vytvorená webová prezentácia je prehľadná, použiteľná, prístupná bezpečná vďaka využitiu vlastného redakčného systému CMS.

Pomôžeme Vám postaviť originálne webové stránky, e-shop, či webový katalóg.
Programujeme aj vlastné skladové systémy, intranety a všetko čo je potrebné.

Vieme, že postavením nového webu spolupráce ešte len začína, preto ponúkame servisnú podporu webových stránok v rámci servisných zmlúv.

To je naša práca...

Chcete s nami spolupracovať?